en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 

REKLAM VERMEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN : 0537 736 07 01

HİZMETLER
1277

 Vizyonumuz..

Bu ihtiyacın sadece Akhisar'a özgü olmadığının farkındayız. Akhisarda başlatmış olduğumuz projemizin ilk amacı tüm Türkiye'ye hizmet vermek.Daha sonra tüm dünya..Herkes aradığını bulana kadar durmayacağız..


Misyonumuz...
Hem tüketiciye hem işletmelere kolaylık sağlamak amacıyla oluşturduğumuz projemiz bu yolda dürüst ve çalışkan ekibiyle sizlere tek tıkla neler kazanacağınızı göstermeyi amaçlamıştır.


HAKKIMIZDA

Resmi olarak çalışmalarımızı sürdürdüğümüz, www.AKHİSARESNAFLAR.com olarak tüm esnaf ve işyerlerini bir çatı altında toplayıp sanal reklam pazarının lideri olmak. Kaliteli , güvenilir ve sürekli hizmetimizi her bireye ulaştırarak sanal ortamda Akhisar'a ev sahipliği yapmak... Bütün işletmelerin ve işletme arayan vatandaşların kartvizit alışkanlığını sanal ortama dökmek. Küçük esnafın bile arama motoruna ismi yazıldığında nerede olduğunu adres ve iletişim bilgilerinin ayrıca detaylı açıklama ve resimlerle çok ucuz bir yöntemle sağlayabilmek.AKHİSAR'daki bir esnafın dünyanın her yerinden ulaşılabilir hale gelmesini sağlamak. Bireyler ve esnaflar arasında bir köprü haline gelmek. Bu sayede esnafların ve bireylerin erişebilirliğini kolaylaştırmak.


AKHİSAR'da esnafların adres bilgileri, resimli adres yol tarifi, google map'a ekleme, firmanın özellikleri hakkında detaylı bilgiler, firmanın yaptığı işler hakkında bilgiler ve daha pek çok yeni özellikleriyle sizinleyiz

2. Nöbetçi Eczaneler

AKHİSAR'da hangi gün, hangi eczanenin nöbetçi eczane olduğunu sizlere sunuyoruz


AKHİSAR'a özel AKHİSAR emlak rehberini sizler için oluşturduk. Henüz yapım aşamasında olan bu projemiz,AKHİSAR'daki satılık-kiralık ev, iş yeri, depo ve arsaları inceleyebilirsiniz. Şuan yapım çalışmaları devam etmekte olan projemiz en kısa sürede sizlerin hizmetine sunulacaktır.

3. AKHİSAR'da Esnafların Rehberi

4. Web Site Tasarımı

Her isletmeye ve kişiye özel web site tasarımlarımlarımız bulunmaktadır. Size özel bir web sitesi arıyorsanız doğru yerdesiniz...

5. Logo Tasarımı

Her isletmeye ve kişiye özel logo tasarımlarımız bulunmaktadır. Size özel bir logo arıyorsanız doğru yerdesiniz...